Umów wizytęprzez Internet!


Wybierz dogodny termin w poniższym kalendarzu i potwierdź rezerwację.

Wczytywanie kalendarza...

Powrót do kalendarza
Rezerwacja wizyty Kraków
Rezerwacja wizyty Kraków
Rezerwacja wizyty Kraków
Rezerwacja wizyty Kraków
Rezerwacja wizyty Kraków
Rezerwacja wizyty Kraków
Rezerwacja wizyty Kraków
01 stycznia 0000 godzina 00:00
Kraków, ul. Grzegórzecka 73A
Dietetyk: mgr Karolina Kozela-Paszek
Kraków, ul. Grzegórzecka 73A
Dietetyk: mgr inż. Anna Skowrońska (Furgał)
Kraków, ul. Grzegórzecka 73A
Dietetyk: mgr inż. Ewelina Chrząścik
Kraków, ul. Grzegórzecka 73A
Dietetyk: mgr inż. Kinga Pieleszko
Kraków, ul. Grzegórzecka 73A
Dietetyk: mgr Olga Sułkowska (Habrat)
Kraków, ul. Grzegórzecka 73A
Dietetyk: Katarzyna Ciszek
Kraków, ul. Grzegórzecka 73A
Dietetyk: Paulina Guzik
Tutaj wpisz kod który otrzymałeś wiadomością sms.
Wysyłanie

Wysyłanie danych

Zapraszam serdecznie na bezpłatne
konsultacje w moim gabinecie.

W ramach wspólnego spotkania:

  • dokonamy szczegółowej oceny masy i składu ciała
  • przeanalizujemy Twoje potrzeby i wydatki energetyczne
  • ustalimy optymalny zakres badań laboratoryjnych

Proszę o telefon aby umówić konkretną godzinę spotkania.

tel. 609 476 846

tel. 695999892

tel. 537396003

tel. 536 333 202

tel. 537 226 018

tel. 733 369 043

tel. 533 162 960

mgr Karolina Kozela-Paszek
mgr Karolina Kozela-Paszek
mgr inż. Anna Skowrońska (Furgał)
mgr inż. Anna Skowrońska (Furgał)
mgr inż. Ewelina Chrząścik
mgr inż. Ewelina Chrząścik
mgr inż. Kinga Pieleszko
mgr inż. Kinga Pieleszko
mgr Olga Sułkowska (Habrat)
mgr Olga Sułkowska (Habrat)
 Katarzyna Ciszek
Katarzyna Ciszek
 Paulina Guzik
Paulina Guzik
Ukryj kalendarz

Opinie pacjentów

Długo zastanawiałam się nad wyborem dietetyka, w końcu trafiłam do pani Ani i na pewno nie żałuję. Nie spodziewałam się że na diecie można się tak dobrze czuć . Moje dolegliwości zdrowotne utrudniały mi chudnięcie ( mam chora tarczyce ) ale przy pomocy diety widzę efekty 4kg w miesiąc to dla mnie cud !

Dorota

Poznaj inną historię

Dietoterapia mierzona w kilo...metrach - oczami Marty

Marta: Wreszcie nastał ten piękny dzień, w którym postanowiłam się podzielić moim cudownym doświadczeniem z Kinią... Tak, Kinią, gdyż w dniu dzisiejszym jesteśmy już "w zaawansowanej" przyjaźni.  Jak to się stało? Pewnego dnia, kiedy zmieniłam pracę z pracy na pełnych obrotach na tę w trybie siedzącym, mimo iż pozwoliła mi na bardziej regularne posiłki, niestety dała po sobie poznać... kilogramy przybywały, choć w dalszym ciągu byłam częstym gościem na siłowni. Opadłam z sił, motywacja zaczęła zanikać i uznałam, że ostatnią deską ratunku jest wizyta u dietetyka. Jako, że nie godziłam się z coraz gorszym wyglądem, musiałam coś zrobić. Długo szukałam w internecie poleconych dietetyków i w końcu trafiłam na "Dobrego Dietetyka". Historia zaczęła się dość zabawnie, bo na stronie przeczytałam o innym dietetyku, do którego docelowo dzwoniłam. Odebrała Kinga, która poinformowała, że do wskazanego przeze mnie dietetyka nie ma już możliwości zapisów w Krakowie, tylko online. Wtedy zmartwiona zapytałam czy mogłaby mi kogoś polecić. "Oczywistym" tonem (że tak to określę), powiedziała, że owszem - SIEBIE I tak się zaczęło. :) Od pierwszego spotkania polubiłyśmy się i to bardzo. Kinga była bardzo życzliwa, wyrozumiała i przede wszystkim pełna optymizmu. Mogłyśmy przegadywać godziny w gabinecie, ale inni, spragnieni wizyty czekali przecież w kolejce.

czytaj więcej

Droga Pani Kingi do szczupłej sylwetki

  • Kinga
  • 11 kg w 4 miesiące
  • Kobieta
  • 10 kwietnia, 2018

" Dzięki zbilansowanej diecie dostosowanej tylko pode mnie schudłam 11 kg w 4 miesiące "

Wypowiedź pacjentki:

Do Pani Olgi trafiłam z polecenia :) oczywiście gdyby nie fakt, że na własne oczy widziałam jak koleżanka schudła pewnie bym się nie skusiła. Mówiła, że schudła bez głodzenia się. Nie mogłam w to uwierzyć. Ale teraz mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że to prawda!

Dzięki zbilansowanej diecie dostosowanej tylko pode mnie schudłam 11 kg w 4 miesiące :) Zero głodzenia się, zero ćwiczeń i udało się! Wystarczy trzymać się diety która naprawdę nie jest skomplikowana i nie pochłania dużo czasu. Posiłki przygotowuje się szybko i łatwo :) i do tego są smaczne :)

Dieta Pani Olgi to przede wszystkim zmiana sposobu żywienia a nie głodzenie się! Sama nie wierzyłam w to że dam radę a teraz nie wierzę że już tyle kilogramów za mną :) Wystarczy chcieć i zrobić ten pierwszy krok! Bardzo polecam tą klinikę i oczywiście Panią Olgę dzięki której moje życie się odmieniło :)

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego - Olgi Sułkowskiej z poradni Dobry Dietetyk w Krakowie

Z wizyty na wizytę było widać, że Pani Kinga czuje się coraz lepiej w swoim ciele. Po pierwszej wizycie kontrolnej zaobserwowałyśmy imponujący wynik, bo - 5 kg. To stosunkowo dużo biorąc pod uwagę pomiary innych pacjentów, dlatego wiedziałam, że Pani Kinga bardzo serio potraktowała nowy sposób żywienia. Po tym spotkaniu byłam pewna, że realizacja pełnego celu to tylko kwestia czasu.

Warto wspomnieć, że efekt udało się osiągnąć bez wprowadzenia aktywności fizycznej a to udowadnia, że to przede wszystkim dieta jest podstawą do zmiany masy ciała.

Najbardziej cieszy mnie fakt, że Pani Kinga złapała przysłowiowego bakcyla i nowe, zdrowe nawyki żywieniowe to już dla niej codzienność. Dzięki temu jestem przekonana, że będzie mogła długo cieszyć się wypracowaną przez siebie sylwetką :)

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ